Apie mus

Patirtis

Intero LT, UAB veiklą vykdo nuo 2007 metų. Per savo veiklos metus įmonė įgyvendino daugybę projektų gyvenamosios, visuomeninės, komercinės, pramoninės ir sporto paskirties pastatuose. Mūsų klientų ratas nuolat augo, ir palaipsniui įgijome žinomiausių kompanijų pasitikėjimą. Šiuo metu atstovaujame tokiems pasaulyje garsiems prekių ženklams, kaip „Tarkett“, „Esta-Parket“, „EPI“ „Forbo“, „Quick – Step“, „Uzin“ ir kt.

Dėmesys kokybei

Žodis „intero“ išvertus iš italų kalbos reiškia visuma, visas, pilnas. Mums svarbu, kad kiekvienas projektas būtų įgyvendintas visapusiškai: nuo nemokamos konsultacijos ir tinkamiausio pasiūlymo pateikimo iki projekto vykdymo priežiūros, darbų kokybės patikros ir ilgalaikės garantijos suteikimo.

Punktualumas

Vertindami klientų laiką, kiekvieną projektą stengiamės įgyvendinti laiku. Mūsų požiūris į darbą – padaryk šiandien tai, ką galėtum atlikti rytoj. Kiekvienas darbas yra svarbus ir turi būti įvykdytas laikantis nustatytų terminų.

Nuolatinis tobulėjimas

Džiaugiamės, kad per savo veiklos metus įgyvendinome tiek daug įvairių, unikalių projektų. Mes nuolat imamės kažko naujo, nes naujovės veda mus į priekį, o be iššūkių nebūtų galimybių tobulėti.

Kokybę atitinkanti kaina

Pasaulinio garso gamintojų sporto ir grindų dangos pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu, visoms medžiagoms suteikiama garantija. Mes žadame ne mažiausią kainą. Mes užtikriname geriausią kokybę už teisingą kainą.

Išskirtinumas

Mūsų šūkis – „Gyvenk savo stiliumi“. Skoningas interjeras svarbus ir namuose, kuriuose galime pailsėti, ir darbe, kur praleidžiame daugiausiai laiko, ir visuomeninės paskirties pastatuose: ligoninėse, mokyklose, darželiuose ir t. t. Minimaliomis priemonėmis – aukštos kokybės grindų ir sporto danga – galima sukurti išskirtinius namus, sporto ir darbo aplinką. Jaukumas randasi iš tinkamai parinktų spalvų, raštų ir tekstūrų. Nedideli akcentai padeda sukurti didelę erdvę.

Šiuo metu „Intero“ savo veiklą vykdo visoje Lietuvoje ir turi biurus Vilniuje bei Šiauliuose.