NESTANDARTINIAI BALDAI

Nestandartiniai  korpusiniai baldai gaminami pagal individualius užsakymus bendrabučiams, viešbučiams, namams ir įvairioms apgyvendinimo įstaigoms, biurams.

Mūsų asortimentas

Viešbučio baldai

Nestandartiniai baldai padeda sukurti modernų, funkcionalų ir jaukų viešbučio interjerą bei formuoti unikalų viešbučio ar kitos apgyvendinimo įstaigos stilių. Korpusiniai baldai viešbučiams pasižymi aukšta kokybe ir yra gaminami patyrusių meistrų modernia įranga.
Viešbučių baldai gaminami pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į kiekvieno užsakovo pageidavimus ir, žinoma, viešbučio klientų poreikius. Pagal individualų užsakymą pagaminti nestandartiniai korpusiniai baldai atrodo unikaliai ir yra pritaikyti konkrečioms patalpoms.
Baldų viešbučiams gamyba – spintos, stalai, prieškambario baldai bei galvūgaliai.

Bendrabučio baldai

Korpusiniai baldai bendrabučiams – lovos, spintelės, spintos, komodos, lentynos, stalai ir virtuvės baldai – viskas, ko reikia patogiam gyvenimui.
Bendrabučio baldų gamyba atliekama naudojant patvarias ir šiuolaikiškas medžiagas, kad korpusiniai baldai tiktų įvairios paskirties patalpose, pasižymėtų geromis eksploatacinėmis savybėmis ir būtų lengvai įrengiami. Didelį dėmesį skiriame baldų kokybei, todėl bendradarbiaujame su patikimais medžiagų tiekėjais.

Baldai namams

Nestandartiniai korpusiniai baldai namams gaminami atsižvelgiant į šiuolaikinio žmogaus gyvenimo ritmą, pasaulines interjero dizaino tendencijas ir atskiro kliento poreikius. Kokybiški modernaus dizaino baldai padeda sukurti darnų ir patogų interjerą įvairiose jūsų namų erdvėse, kur kiekvienas gali jaustis kaip namuose.
Kokybė ir patvarumas – dar dvi susijusios sąvokos. Baldai namams gali būti patvarūs tada, kai yra gaminami savo amatą išmanančių žmonių naudojant modernią įrengą ir iš kokybiškų medžiagų. Mes baldų gamybai naudojame aukščiausios kokybės žaliavas; visi baldų gamybos darbai atliekama ilgametę patirtį turinčių specialistų.
Baldai namams – vituvės, valgomojo, svetainės bei prieškambario baldai.

Ir Daugelis Kitų Nestandartinių Baldų...

Susisiekite ir gaukite pasiūlymą.