D.U.K

Žmogus negali visko žinoti, bet kiekvienas turi galimybę sužinoti.

Prekiaujame grindų ir sporto dangomis: parketlentės, vinilinė danga, natūralius linoleumas, kiliminė danga, PVC danga, liejamos grindys, parketas, kaučiukas.

31 klasė yra skirta mažiems biurams, viešbučių kambariams;

32 klasė skirta mažoms parduotuvėms, kavinėms, buitinio tipo patalpoms;

33/34klasė – skirta visoms visuomeninio tipo įstaigoms. 

Tai firminiai ženklai. Marmoleumas – tai Forbo kompanijos gaminama natūralaus linoleumo kolekcija. Tarketas – Tai vienos didžiausių grindų dangas gaminančios kompanijos pavadinimas. Šie pavadinimai pas mus prigijo kaip bendriniai kai kalbama apie visuomeninės paskirties ruloninę grindų dangą.

Pirmiausia reikia nuspręsti kokių sporto šakų užsiėmimus norėsite vykdyti, kokių amžiaus grupių žmonės sportuos. Tai labai svarbu, nes nuo sportuojančių svorio priklauso grindų dangos amortizacijos tipo bei lygio parinkimas. Reikia atsižvelgti į funkcinius parametrus (amortizacija, kamuolio atšokimas ir kt) ir saugumo parametrus ( slidumas, atsparumas ugniai ir kt.). Susisiekite ir mes padėsime išsirinkti tinkamiausią sprendimą.

Savo asortimente turime visą eilę Bfl degumo klasę atitinkančių dangų – sportinis parketas, kaučiuko dangos.

Kiliminės plytelės tai ta pati ruloninė kilminė danga tačiau supjauta tam tikrų išmatavimų kvadratėliais 50×50 cm arba 60×60 cm bei turinti papildomą pagrindą. Šis dangos tipas dažniausiai naudojamas biuruose. Plytelės nėra klijuojamos prie pagrindo stipriais klijais, o tiesiog naudojant specialų fiksatorių, kuris išdžiūvęs primena lipnios plėvelės lipnumą, išdėstomos ant pagrindo. Jų privalumas tas, kad apliejus ar kitaip sugadinus plyteles, jas lengvai galima pakeisti naujomis, neturint tam specialių įgūdžių. Kiliminės plytelės – tinkamiausias telis sprendimas patalpoms su pakeliamomis, panelių grindimis.

Mes siūlome: kokybiškas ir sertifikuotas grindų dangas, pagalbines medžiagas joms įrengti bei priežiūros priemones ir įrengimo paslaugas.

Mes prekiaujame “Quick-Step” ir “Tarkett” trisluoksnėmis parketlentėmis. Tai parketlentės, pagamintos iš trijų vientisos medienos sluoksnių, kurie padengti apsaugine medžiaga. Žaliavos kruopščiai atrenkamos, o gamybos procesas griežtai kontroliuojamas – taip užtikrinamas tinkamas stabilumas ir patvarumas.