Natūralus linoleumas

Iš natūralių žaliavų pagamintas linoleumas – puikus pasirinkimas ekologija  ir sveika gyvensena besirūpinantiems žmonėms. Linoleumas yra ilgaamžis, saugus, pasižymi spalvų bei raštų įvairove.

Kodėl verta rinktis šią grindų dangą

01.

Natūralumas

Natūralios linoleumo žaliavos (linų sėmenų aliejus, medžio miltai, džiūtas) nesukelia alergijos, todėl linoleumas ypač tinka namuose, biuruose, mokymo įstaigose. Jį galima tiesti net ant šildomų grindų, nes šildamas neskleidžia kenksmingų medžiagų.

02.

Atsparumas

Natūralus linoleumas atsparus dilimui, įspaudimams, yra lengvai prižiūrimas. Linoleumo paviršius padengiamas specialiu sluoksniu, didinančiu dangos atsparumą. Net ir po ilgo laiko linoleumo paviršius nenusidėvi.

03.

Estetiškumas

Linoleumo spalvų ir raštų įvairovė didžiulė. Spalvai išgauti naudojami natūralūs pigmentai. Dėl savo natūralios struktūros linoleumo danga primena akmenį, marmurą ar netgi freskas, o tai sukuria puikų estetinį vaizdą.

04.

Funkcionalumas

Linoleumas – tinkama danga tiek buitinėse, gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose, netgi ekspozicijų erdvėse. Spalvų ir raštų gausa leidžia sukurti įdomias grindis, grindų piešinius. Toje pačioje patalpoje galima tiesti skirtingų raštų linoleumus ir taip vizualiai padalyti erdvę.

05.

Nepriekaištinga išvaizda

Patiesus linoleumą siūlės sulydomos karštu būdu grindys atrodo vientisos, tarsi išlietos, taigi natūralus linoleumas gali būti tiesiamas ir puikiai atrodo netgi didelėse erdvėse.

06.

Praktiškumas

Natūralių dangų privalumas – galimybė jas atnaujinti pagal poreikį. Vietomis nublukusį linoleumą nesunkiai galima nesudėtingai atnaujinti. Taip linoleumas atgaus pirminę išvaizdą ir nereikės keisti visos dangos.

MŪSŲ kolekcijos

intero-lt

VENETO XF KOLEKCIJA

Tarkett “Veneto XF” puikus pasirinkimas komercinėms patalpoms. Ši danga turi plačią 72 spalvų gamą bei marmurą imituojančius dizaino sprendimus, kurie suskirstyti į švelnaus ir ryškaus rašto lygius.

intero-lt

MARMOLEUM MARBLED

Ši Forbo “Marmoleum Marbled” grindų kolekcija džiugina savo gausybe ryškių bei subtilių spalvų asortimentu. Pagrindinis šios dangos akcentas – marmuro raštas. Spalvų paletė prasideda nuo drąsių, ryškių kontrastų, atkartojančių tikrą marmurą ir iki subtilesnių raštų, primenančių sienines freskas.

intero-lt

MARMOLEUM SOLID

Didžiuojamės šia Forbo “Marmoleum Solid” grindų dangos kolekcija, kurioje dera patrauklūs šiuolaikiniai dizainai bei lygių neturintis universalumas ir novatoriškumas. Atraskite naująją “Cocoa” liniją, kurioje panaudojome kakavos pupelių lukštus ir sukūrėme unikalią granuliuotą dangos išvaizdą. Taip pat susipažinkite su reljefišku “Slate” dizainu, kuriame dera laikui nepavaldi akmens estetika ir natūralios linoleumo grindų dangos šiluma.