KILIMINĖS PLYTELĖS

Kiliminės plytelės – tarsi kiliminės dangos ir plytelių derinys. Tai stilingas, įdomus sprendimas, puikiai tinkantis ir biure, ir namuose.

Kodėl verta rinktis šią grindų dangą

Alternatyva

Kiliminės plytelės – puiki įprastos kiliminės dangos alternatyva. Jos pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip ir kiliminė danga, tačiau turi ir savų privalumų.

Stilingumas

Klojant įvairių spalvų kilimines plyteles galima sukurti įvairius raštus, pagyvinančius biuro ar namų grindis. Tokios grindys atrodo itin šiuolaikiškai, gali tapti visos erdvės akcentu.

Jaukumas

Kaip ir kiliminė danga, kiliminės plytelės erdvei suteikia jaukumo. Jas lengva iškloti, priderinti, todėl šią dangą renkasi ir namų šeimininkai, ir biurų vadovai, siekiantys sukurti malonią aplinką.

Lengva prižiūrėti

Kiliminės plytelės valomos sausuoju būdu, joms nereikia specialių valymo priemonių. Šiuolaikinės kiliminės plytelės pakankamai atsparios purvui ir drėgmei, todėl mažai teplios. Stipriai ištepus kiliminė plytelę, ją nesudėtingai galima pasikeisti.

Įvairovė

Gausus kiliminių plytelių spalvų, raštų ir tekstūrų pasirinkimas leidžia įrengti prie kiekvieno interjero tinkančias grindis: neutralesnio rašto kiliminės plytelės tiks komercinėms patalpoms, margesnės plytelės labiau derės gyvenamosiose patalpose.

Pritaikomumas

Didesnėse patalpose kilimines plyteles galima derinti prie kitų rūšių grindų dangos ir taip sukurti atskiras funkcines erdves – pokalbių, poilsio zonas. Kiliminės plytelės puikiai tinka ir darbuotojų kabinetuose, ir gyvenamuosiuose kambariuose.

Fletco Shape kolekcija

Danijos bendrovė „Fletco Group“ kuria pramoninės paskirties erdvėms skirtus produktus, laikydamasi aukščiausių kokybės standartų. Bendrovei svarbiausia vystyti savo produktus remiantis technologinėmis naujovėmis, ji kuria patvarius ir ekologiškus gaminius.

Kiliminių plytelių koncepcijos pagrindas – siekis sujungti didžiulę spalvų paletę ir įdomias geometrines formas, kurios būtų lengvai jungiamos, taip sukuriant unikalų grindų dizainą. Preciziškai lazeriu išpjautos įvairių formų ir spalvų kiliminės grindų plytelės leidžia sukurti spalvų, formų ir tekstūrų harmoniją. Ši kiliminių plytelių kolekcija padės klientams įsirengti grindų dangą, visapusiškai tenkinančią jų poreikius: lankstumą, kūrybingumą ir galimybių įvairovę.

Fletco Art Weave kolekcija

Šios spalvingos ir vaizduotę žadinančios kiliminės plytelės suteikia klientams galimybę sukurti unikalaus dizaino grindis pagal individualų projektą, atsižvelgiant į konkrečios erdvės parametrus ir patalpos interjerą.
„Art Waeve“ yra naujoviška kiliminių plytelių kolekcija, padedanti meniškai ir stilingai sukurti gyvybingą bei organišką grindų dizainą. Išraiškingo grindų dizaino pagrindas – spalvų įvairovė ir keturios skirtingos kiliminių plytelių formos.

Santiago kolekcija

Spalvų sodrumu išsiskiriančios kiliminės plytelės „Santiago“ padės sukurti šiuolaikišką grindų dizainą. Kolekcija apima šešiolika naujų raštų, kurių pagrindas – klasikinės spalvos. Vis dėlto raštuose yra pilkų ir rudų atspalvių, todėl šios kiliminės plytelės nėra pernelyg ryškios. Derinant skirtingo dizaino plyteles, galima sukurti išskirtinę grindų dangą sporto ir aktyvaus laisvalaikio centruose, vaikų žaidimų kambariuose ir kitur. Pasirinkus vieno dizaino kilimines plyteles sukuriamas neutralesnis grindų raštas.

Almera kolekcija

Kiliminės plytelės „Almera“ džiugina akį subtiliais raštais ir skoningais spalvų deriniais. Šioje kolekcijoje – net aštuoniolika naujų dizainų, leidžiančių sukurti išskirtinį interjerą namuose, biuro, komercinėse ar kitose patalpose. Siekiant sukurti tolygų grindų dangos raštą, visoje patalpoje gali būti klojamos vieno dizaino kiliminės plytelės. Unikalų, modernų ir ryškų grindų dizainą padės sukurti skirtingo dizaino, tarpusavyje kontrastuojančios kiliminės plytelės.

Padova kolekcija

Kolekcija „Padova“ skirta grindims įrengti tose patalpose, kur grindų danga turi atrodyti moderniai, skoningai ir gana neutraliai. Šios kiliminės plytelės pasižymi tradicinės pilkos spalvos deriniais su kitomis spalvomis: juoda, vyšnine, šviesiai ir tamsiai pilka, melsva, rusva bei mėlyna. Šių derinių kiliminės plytelės puikiai tinka biuro ir komercinėse patalpose, konferencijų salėse, pasitarimų kambariuose ir net namuose, kur siekiama sukurti santūrų, minimalistinį interjerą. Iš viso kolekcijoje „Padova“ – penkių skirtingų raštų kiliminės plytelės.

Tessera Arran kolekcija

Forbo „Arran“ kolekcija yra natūrali, tekstūruotos kilpelės šerelio kiliminė plytelė. Naudodami CMC Infinity techniką, Forbo dizaineriai ištobulino šią kolekcija tiek spalviniu, tiek rašto sprendimu, jog sukurtų viliojančiai apčiuopiamą linijinį dizainą.

Tessera Barcode kolekcija

Forbo „Barcode“ meta iššūkį tradicinių kiliminių plytelių su linijine žema kilpele vienodumui ir griežtumui. Ši kolekcija diktuoja naujas mados tendencijas komercinėms patalpoms, pateikiant eklektiškesnę ir energingesnę dangos išvaizdą. Kiekviena „Barcode“ spalva turi savitą atspalvį ir toną.

Tessera Weave kolekcija

Šios universalios kiliminės plytelės „Weave“ puiki formos ir funkcijos kombinacija. Praktiška ir atspari išsidėvėjimui „Weave“ išsiskiria subtilia kryptine grūdėta struktūra, kurią pabrėžia kontrastuojantis verpalas, susuktas iš kelių siūlų.
 

Tessera Diffusion kolekcija

Tessera „Diffusion“ kolekcijos išskirtinumas – švelnios geometrinės formos, kristalinės struktūros, susiliejusios ir išsiryškinančios tam tikrose vietose, sukurdamos patrauklų šiuolaikišką grindų išvaizdą. Tessera „Diffusion“ siūlo platų 16 naujų komercinių dangų pasirinkimą, nuo pačių tamsiausių iki šviesiausių spalvų.

Tessera Contour kolekcija

Forbo „Contour“ kolekcija –  geometrinis fonas, pasikartojančių formų dizainas. Struktūra paįvairinama ir laužoma daugybinėmis švelniai dryžuoto kirpto šerelio perdangomis, atspindinčiomis žmogaus ir gamtos elementų įvairovę.

Tessera Circulate kolekcija

Patikima ir unikali Forbo „Circulate“ kolekcijos pagrindinis išskirtinumas – atsitiktinis geometrinių formų išsidėstymas. Jos atsitiktinės geometrinės estetikos dėka interjeras atrodys unikalus ir išskirtinis.

Tessera Ethos kolekcija

Forbo „Ethos“ tekstūruoto kilpinio šerelio kiliminė plytelė, kuri yra kirptais galiukais, taip užmaskuodama plytelių kraštus išgaunant besiūlės dangos išvaizdą.

Tessera Clarity kolekcija

Forbo “Clarity“ – tai sluoksniavimo principu pagamintos kirptų šerelių kiliminės dangos plytelės, tarpusavyje suderinančios prabangą ir patogumą. Plytelės pasižymi nepriekaištingu matmenų stabilumu ir puikiomis triukšmo sumažinimo savybėmis.

Tessera Alignment kolekcija

Forbo „Alignment“ yra rafinuotai ir išmaniai tekstūruota kirpta ir kilpinė kiliminė plytelė, skirta papildyti šiuolaikiškus komercinius interjerus. Įvairaus aukščio kilpelės suteikia šiai savitai grindų dangai storą kryptinę temą. Rezultatas – ypač efektinga besiūlė išvaizda ir unikalus tiesinis stilius, vienodai tinkamas atviro plano interjerams ir kuklesnėms uždaroms erdvėms.