Liejamos grindys

Grindų danga siekiatiems sukurti unikalų ir tuo pačiu praktišką interjerą

Kodėl verta rinktis šią grindų dangą

01.

Universalumas

Liejama grindų danga liejama vos 2 mm storiu, tad puikiai tinka ir atnaujinant savo patalpas. Dėl savo mažo storio danga idealus sprendimas šildomoms grindims.

02.

Lengva
priežiūra

Liejamos grindys yra lengvai prižiūrimos. Kadangi siūlėse nesikaupia įvairūs nešvarumai, liejamos grindų dangos yra itin higieniškos.

03.

Spalvų
gausa

Liejamos grindys gali būti pačių įvairiausių spalvų, netgi baltos, todėl jas lengva pritaikyti prie bet kokio interjero. Siekiant išskirti funkcines patalpos erdves, atskirus grindų plotus galima padengti skirtingų spalvų danga ar suformuoti unikalų betono raštą.

04.

Patvarumas

Liejamos grindys nepralaidžios vandeniui, atsparios smūgiams, įbrėžimams, korozijai, įvairioms cheminėms medžiagoms, taip pat UV spinduliams.

05.

Saugumas

Liejamos grindys yra neslidžios, todėl garantuoja žmonių saugumą. Be to, jos yra ekologiškos, savo sudėtyje neturi tirpiklių ir kitų žmogaus sveikatai kenksmingų elementų.

06.

Atsparumas
ugniai

Liejamos grindys atsparios ugniai, o tai ypač aktualu didesnio žmonių susibūrimo skaičiaus vietose: biuruose, oro uostuose, prekybos centruose, ekspozicijų erdvėse ir pan.

MŪSŲ kolekcijos

intero-lt

Liejamos grindys Blended

Aukščiausios klasės liejama grindų danga, visiškai atspari UV spindulių poveikiui tad net baltos spalvos grindys išliks baltos visą eksploatavimo laikotarpį.

intero-lt

Liejamos grindys Solid

Grindų danga siekiantiems sukurti unikalų ir tuo pačiu praktišką interjerą.
Šią liejamą grindų dangą rekomenduojama įrengti net didelio praeinamumo patalpose – biuruose, viešbučiuose, ligoninėse, kavinėse ir prekybos salonuose.