VINILINĖ DANGA

Aukštos kokybės vinilinė grindų danga dera prie namų ar komercinių patalpų interjero, yra ilgaamžė ir moderni.

Kodėl verta rinktis šią grindų dangą

25

Įvairovė ir funkcionalumas

Vinilinės dangos spalvų, raštų, formų ir dydžių įvairovė leidžia sukurti išskirtines grindis. Grindis lengva priderinti prie esamo interjero. Vinilinė danga ne tik pagyvina erdvę, bet ir padeda padalyti vieną patalpą į kelias funkcines erdves. Pakanka tinkamai iškloti skirtingų spalvų ir raštų vinilines plytelės (lentelės).

funkcionalumas

Praktiškumas

Dauguma vinilinės dangos raštų primena parketą, ir įrengta ši danga vargiai atskiriama nuo natūralaus medžio grindų. Tačiau, skirtingai nuo parketo, vanilinės dangos nereikia kas kiek laiko atnaujinti.

nepriekaist.is

Lengva montuoti

Vinilines lentas lengva sunerti ar klijuoti, todėl grindis be vargo ir greitai išklosite patys arba, esant reikalui, su mūsų pagalba. Išklotų grindų nereikia papildomai apdoroti, todėl jomis galima naudotis iš karto.

Tinkama įvairiose erdvėse

Dėl savo universalumo vinilinė danga dera įvairiose erdvėse: namuose, biuruose, komercinėse patalpose ir kt. Vinilinė danga atspari drėgmei ir purvui, todėl ja galima iškloti ne tik kambario, bet ir vonios, virtuvės grindis.

Atspari dėvėjimuisi

Pagal naujausias technologijas pagaminta vinilinė danga yra atspari smūgiams, įbrėžimams, yra stabili, todėl lengvai atlaiko didelį žmonių srautą, ją galima montuoti didelėse erdvėse: galerijose, kavinėse, salėse ir t. t.

Lengvai prižiūrima

Vinilinės grindys nereikalauja specialios priežiūros, taigi jas lengva valyti. Tai ypač aktualu komercinės paskirties patalpose, kur tarša daug didesnė (kavinėse, valgyklose, biuruose ir kt.).

ID INSPIRATION KOLEKCIJA

Tarkett „iD Inspiration“ – susipažinkite su visomis naujomis spalvomis bei formatais ir sukurkite erdves, kurios padės formuoti prekių ženklo įvaizdį ir teigiamą klientų patirtį. Išreikškite save naudodami „iD Inspiration” nes grindys – tai nauja sritis saviraiškai.

PULSE KOLEKCIJA

„Quick-Step Pulse Click“ – itin atsparios dėvėjimuisi ir didelės lentos, suteikiančios natūralaus medžio išvaizdą. Kadangi „Pulse Click“ grindys turi patentuotą suneriamųjų jungčių sistemą „Uniclic Multifit“, jos montuojamos labai lengvai.

BALANCE KOLEKCIJA

„Balance Click“ – tai gražių vinilinių lentų kolekcija, turinti patentuotą suneriamųjų jungčių sistemą „Uniclic Multifit“, užtikrinančią greitą ir lengvą montavimą. Šios plokštės su V formos grioveliais padeda išgauti erdvią perspektyvą, jos sustiprina autentiškų lentų efektą.

BALANCE GLUE KOLEKCIJA

„Balance Glue“ – tai itin atsparių dėvėjimuisi vinilinių lentų kolekcija, specialiai suprojektuota montuoti klijuojant. Ši grindų danga – tobulas pasirinkimas intensyviai naudojamoms patalpoms, kuriose vaikšto daug žmonių.

PULSE GLUE KOLEKCIJA

„Pulse Glue+“ – tai kolekcija, kurioje rasite itin patvarias ir dideles lentas, pritaikytas montuoti klijuojant, todėl tokios grindys tobulai tinka intensyviai naudojamai aplinkai, kur daug vaikštoma.

AMBIENT KOLEKCIJA

„Ambient Click“ – tai gražių vinilinių plytelių kolekcija, pasižyminti išraiškinga reljefine struktūra ir užburiančiomis spalvinėmis variacijomis.