Mūsų asortimentas

intero-lt

PVC DANGA

Įvairiaspalvė, funkcionali, praktiška – visi šie ir dar daugiau epitetų tinka PVC dangai, kuri užkariavo mūsų namus, biurus, įstaigas. PVC danga daug kuo primena linoleumą, tačiau pasižymi ir kitomis savybėmis.

intero-lt

VINILINĖ DANGA

Aukštos kokybės vinilinė grindų danga dera prie namų ar komercinių patalpų interjero, yra ilgaamžė ir moderni.

intero-lt

KILIMINĖS PLYTELĖS

Kiliminės plytelės – tarsi kiliminės dangos ir plytelių derinys. Tai stilingas, įdomus sprendimas, puikiai tinkantis ir biure, ir namuose.

intero-lt

PARKETLENTĖS

Aukštos kokybės parketlentės dera prie namų ar komercinių patalpų interjero, yra natūralios ir ilgaamžės.

intero-lt

KILIMINĖ DANGA

Kiliminė danga dėl savo įvairovės, universalumo ir puikių eksploatacinių savybių tapo viena mėgstamiausių grindų dangų pasaulyje.

intero-lt

NATŪRALUS LINOLEUMAS

Iš natūralių žaliavų pagamintas linoleumas – puikus pasirinkimas ekologija besirūpinantiems žmonėms. Linoleumas yra ilgaamžis, saugus, pasižymi spalvų bei raštų įvairove.

intero-lt

LIEJAMOS GRINDYS

Aukščiausios klasės dekoratyvios liejamos grindų dangos, visiškai atsparios UV spindulių poveikiui tad net baltos spalvos grindys išliks baltos visą eksploatavimo laikotarpį.

Intero LT

„GAMRAT“ terasų lentos novatoriškas produktas puikiai imituojantis medį ir derantis prie šiuolaikiškų bei tradicinių namų aplinkos. Šios lentos puikiai tinka terasoms, balkonams, tiltams, takeliams, baseinų šonams ir t. t.