Parketas

Ar kada nors pagalvojote, kad sportininko sėkmė priklauso ne tik nuo jo miklumo, fizinio pasirengimo, bet ir… nuo grindų dangos? Gera sporto salių grindų danga padeda sportininkams lengvai judėti, išvengti traumų ir labiau pasitikėti savimi.

Kodėl verta rinktis šią grindų dangą

01.

Kokybiškas

Sporto salių parketas užtikrina gerą amortizaciją, kuri svarbi tiek profesionaliems sportininkams rungtynių metu, tiek vaikams per fizinio lavinimo pamokas.

02.

Atspari ugniai

Medinė parketo danga atitinka keliamus degumo klasės reikalavimus. Tai padeda užtikrinti sportininkų ir žiūrovų saugumą.

03.

Sertifikuota

Grindų dangos kokybę patvirtina sporto federacijų, asociacijų ir įvairių laboratorijų išduoti sertifikatai. Dangos tinkamumą oficialiai pripažino FIBA.

MŪSŲ kolekcijos

intero-lt

Playwood S. 14

Tarptautinės krepšinio federacijos FIBA patvirtinta elastinga sporto sistema – Dalla Riva “Playwood S.14”. Daugiasluoksnės 14 mm parketlentės pagrindinis sluoksnis pagamintas iš buko, ąžuolo ar klevo medienos, padengtas aukšto atsparumo dėvėjimui laku užtikrina ilgą sporto grindų tarnavimo laiką. Vienas pagrindinių sistemos privalumo yra tai, kad kamuolio atšokimas, amortizacija ir kitos sportinės savybės visu plotų yra vienodos.

intero-lt

Compact 45

Dalla Riva “Compact 45” – viršutinis 22 mm medžio masyvo parketo sluoksnis pagamintas iš kaučiukmedžio (Hevea) padengtas aukšto atsparumo dėvėjimui laku užtikrina ilgą sporto grindų tarnavimo laiką ir leidžia grindis atnaujinti daugelį kartų. Vienas pagrindinių “Compact 45” privalumų yra tai, kad šią sistemą galima įrengti ant šildomų grindų.

intero-lt

Mobili sistema "Champion"

Mobiliosios „Dalla Riva Sportfloors“ gamintojo sporto dangos išsiskiria naujoviška struktūra, todėl jas be vargo gali sumontuoti vos du darbininkai. Mobilioji sporto danga gali būti klojama tiesiai ant lygaus grindų paviršiaus. Aplink visą dangos perimetrą įrengiama rampa, kuri pritvirtinama prie grindų, vėliau klojami grindų moduliai. Šios sporto dangos pasižymi ilgaamžiškumu ir puikiomis mobilumo savybėmis: jas lengva sujungti, išardyti ir transportuoti.