Kaučiukas

Kaučiuko grindų danga pagaminta iš kokybiškų žaliavų, yra itin patvari ir pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis.

Kodėl verta rinktis šią grindų dangą

01.

Nekenksminga
ir patvaru

Kaučiuko danga, pagaminta iš pramoninio ar natūralaus kaučiuko, neišskiria į aplinką nuodingų medžiagų, nealergizuoja. Kaučiuko dangos yra atsparios aplinkos veiksniams (trinčiai, įbrėžimams, smūgiams, tempimui, lenkimui, didelei apkrovai), todėl jas galima įrengti didelėse sporto salėse, taip pat sporto klubų ir treniruoklių salėse.

02.

Puiki sporto danga

Kaučiukinės dangos – idealus pasirinkimas, kai norima įrengi patvarias grindis sporto salėse ir atvirose aikštelėse, kur vykdomi įvairūs sporto užsiėmimai. Šios dangos atitinka aukščiausius sporto dangoms keliamus reikalavimus: yra nedegios, neslidžios, slopina garsus ir kt. Kaučiukinių sporto dangų kokybę patvirtina specialistų išduoti sertifikatai.

03.

Lengva įrengti
ir prižiūrėti

Kaučiukinė danga yra elastinga, ją lengva patiesti, jos nereikia padengti vašku ar apsauginiu sluoksniu. Grindis galima lengvai išplauti įprastomis grindų plovimo priemonėmis, jos atsparios cheminėms medžiagoms.

04.

Didelė
įvairovė

Kaip ir kitos dangos, kaučiukinė danga gali būti įvairių spalvų, raštų ir net tekstūrų. Sporto aikštelėse naudojamos ryškių spalvų kaučiukinės dangos su specialiomis žymėjimo linijomis.

05.

Saugumas

Kaučiukinės sporto dangos pasižymi gera amortizacija ir sukibimu, yra neslidžios, paminkštintos, todėl sportininkams padeda išvengti traumų. Be to, kaučiukinės dangos ypač atsparios ugniai (Bfl degumo klasė).

06.

Universalumas

Kaučiuko danga yra universali, tinkama daugeliui sporto šakų: krepšiniui, tinkliniui, rankiniui ir kt. Ji puikiai tinka patalpose, kur vyksta ne tik sporto, bet ir pramoginiai renginiai. Skirtingai nuo kitų sporto dangų, jos nereikia papildomai apsaugoti.

MŪSŲ kolekcijos

intero-lt

Mondoflex II kolekcija

Ruloninė, trisluoksnė, įvairioms vidaus reikmėms skirta taškinė-elastinė sportinė kaučiuko danga. Du viršutiniai sluoksniai pagaminti iš glotnaus vulkanizuoto kaučiuko su mineraliniais priedais, stabilizatoriais bei spalvų pigmentais. Pirmasis sluoksnis patenkina išorinės dangos savybes, nes yra lygus, neslidus, neatspindintis šviesos bei raštuotas. Jis yra su vulkanizuotas su antruoju kaučiuko sluoksniu, suteikiančiu standumo ir paskirstančiu apkrovas.
Apatinis sluoksnis pagamintas iš išsiplėtusių poliuretano putų, patenkinančių techninius reikalavimus – jis atsparus smūgiams bei sugeria dinaminę energiją, yra elastingas, nepasislenka, o taip pat slopina garsą.

intero-lt

Sportflex Sealskin Embossing

Sportflex – ruonio odą imituojanti danga, turinti specialią uždarų gardelių struktūrą, pagaminta iš sintetinio kaučiuko bei mineralinių priedų mišinio. Skirta įvairioms lauko sporto rūšims. Paviršius reljefiškas, vulkanizuotas, neslidus ir neblizgantis.
Sportflex, priklausomai nuo klientų pageidavimų, gali būti gaminama įvairaus storio.