PVC danga

Aukštos kokybės sporto dangos padeda sportininkams pasiekti geriausių rezultatų, išvengti traumų ir pasitikėti savimi. PVC dangos puikiai tinka sporto arenoms ir mokyklų sporto salėms.

Kodėl verta rinktis šią grindų dangą

01.

Sukibimas ir amortizacija

PVC sporto dangos pasižymi geru sukibimu, amortizacija, švelnina smūgio poveikį, o tai mažina rimtų traumų tikimybę. Tik galėdamas aikštelėje judėti laisvai, sportininkas gali pasitikėti savimi ir pasiekti geriausių rezultatų.

02.

Sugeria
garsus

Sporto salėms, arenoms ir klubams skirta sportinė PVC danga sugeria garsus ir leidžia ramiai mankštintis ar sportuoti. Tai ypač aktualu, kai salėse vyksta skirtingo intensyvumo sportinė veikla.

03.

Aukščiausi
standartai

Vinilinės sporto dangos atitinka aukščiausius sporto dangoms keliamus reikalavimus ir šiuolaikinius standartus. Įvairios sporto federacijos oficialiai pripažįsta šių dangų kokybę.

04.

Įvairioms sporto šakoms

Sporto dangos savybės priklauso nuo jos storio ir kitų parametrų. Kokybiškos sporto dangos pritaikytos įvairioms sporto šakoms: rankiniui, tenisui, krepšiniui, tinkliniui ir pan.

05.

Lengvai
prižiūrima

Vinilinės sporto dangos atsparios smūgiams, trinčiai, drėgmei. PVC dangos yra lengvai valomos įprastomis grindų valymo priemonėmis.

06.

Ekonomiška

PVC sporto danga yra patvari ir nenusidėvi ilgus metus, netgi intensyviai naudojama. Be to, tai pigesnė sporto danga negu, pavyzdžiui, parketas. Todėl PVC sporto danga yra ekonomiškas, praktiškas sprendimas.

MŪSŲ kolekcijos

intero-lt

Omnisports PurePlay 9.4 mm

Tarkett “Omnisports PurePlay” 9,4mm paminkštinta vinilinė grindų danga sportui. Išskirtinė apsauga, optimalus saugumas, komfortas ir sportuoti pritaikytos savybės. Greitas ir lengvas montavimas naudojant „Greenlay“. Rekomenduojama naudojimo paskirtis: mokykloms, rankinio, krepšinio, tinklinio ir uždarų patalpų futbolo aikštelėms ir pan.

intero-lt

Omnisports V83

Tarkett “Omnisports V83” 8,3 mm vinilinė sportinė danga, atitinkanti EN 14904 standartus bei yra patvirtinta sporto federacijų. Daba turi vieną aukščiausių degumo rodiklių – Bfl. Rekomenduojama paskirtis: mokykloms, rankiniui, krepšiniui, tinkliniui, salės futbolui ir kt.

intero-lt

Omnisports Reference 6.5mm

Tarkett “Omnisports Reference” 6,5 mm amortizuojančioji vinilinė sportinė danga, atitinkanti EN 14904 standartus bei patvirtinta sporto federacijų. Rekomenduojama paskirtis: mokykloms, rankiniui, krepšiniui, tinkliniui, salės futbolui ir kt.

intero-lt

Omnisports Speed 3.45mm

Tarkett “Omnisports Speed” 3,45 mm vinilinė sportinė danga, kurios pagrindinis išskirtinumas – garso izoliacija. Rekomenduojama paskirtis: stalo tenisas, kūno rengyba, sveikatingumo centrai, boksas ir kt.