Kiliminė danga

Kiliminė danga dėl savo įvairovės, universalumo ir puikių eksploatacinių savybių tapo viena mėgstamiausių grindų dangų pasaulyje.

Kodėl verta rinktis šią grindų dangą

01.

Universalumas

Kiliminė danga puikiai tinka ir didesnėse patalpose, ir mažose erdvėse. Kilimine danga galima iškloti ne tik grindis, bet ir laiptus. Margesnių raštų kiliminė danga dera prie minimalistinio interjero ir gali tapti visos patalpos akcentu.

02.

Lengvai
valoma

Iš kokybiškų medžiagų pagaminta kiliminė danga ilgai nenusidėvi, ją lengva valyti sausuoju būdu ar, siekiant atgaivinti spalvą, naudojant tam skirtas valymo priemones.

03.

Didelė
įvairovė

Kiliminė danga pasižymi didele spalvų, raštų ir tekstūrų įvairove. Biuruose ir komercinėse patalpose dažniau tiesiamos neutralesnių spalvų ir raštų kiliminės dangos, o namuose tinka marga, ilgo plauko kiliminė danga.

04.

Patogu
įrengti

Kiliminę dangą patogu patiesti netaisyklingos formos patalpose, ten, kur daug kampų, durų, kolonų ir pan.

05.

Jaukumas / saugumas

Kiliminė danga suteikia patalpai jaukumo ir sugeria garsus, todėl ji puikiai dera biuruose, viešbučiuose ir, žinoma, namuose. Kiliminė danga yra minkštesnė, saugesnė už kietas dangas, nes sumažina smūgio poveikį.

06.

Ilgaamžiškumas

Kiliminė danga populiari ne tik dėl didelio pasirinkimo, bet ir puikių eksploatacinių savybių. Aukštos kokybės kiliminė danga tarnauja ilgus metus, nereikalaudama didelės priežiūros.

MŪSŲ kolekcijos

intero-lt

Nordic kolekcija

Fletco “Nordic” kolekcija yra tikra klasika. Tai ruloninė kiliminė danga , kuri turi 18 spalvų paletę. Tai aukštos kokybės danga, kuri užtikrina puikią akustiką. Šiais kilimais sukursite išskirtinį interjerą. 

intero-lt

Flotex Colour kolekcija

Forbo Flotex Colour yra visapusiška tekstilinė grindų danga, kurią galima rinktis iš keturių subtilių dizainų: Metro, Calgary, Canyon ir Penang. Visus produktus galima rinktis Ruloninės dangos ir plytelių formatu, o kai kurių spalvų yra ir lentų formato. Čia rasite visus Flotex Colour lakštų produktus.

intero-lt

Forte Needlefelt kolekcija

Forbo “Forte Needlefelt”, tai aukščiausios kokybės veltinis, suteikiantis maksimalų komforto pojūtį.  Labai tanki tekstūra, daugiau nei 3 milijonai pluoštų kvadratiniame metre. 

Garantuoja patrauklią išvaizdą ir aukštą atsparumą dėvint.  Jį galima naudoti intensyvaus naudojimo vietose. 

intero-lt

Showtime Flotex Vision kolekcija

Flotex – unikali tekstilinė grindų danga, pasižyminti atsparumu nusidėvėjimui ir ilgaamžiškumu. Tai atsparios grindų dangos savybės, tačiau Flotex dar pasižymi kokybe, šiluma ir komfortu, kurį suteikia kiliminė danga. Tobulas pasirinkimas laisvalaikio erdvėms!